I riu terrorizon qytetin me armë, iu gjet dhe kokainë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:25 14-06-2018 I riu terrorizon qytetin me armë, iu gjet dhe kokainë Foto ilustruese

Një ngjarje shqetësuese kanë përjetuar banorët e qytetit të Shijakut.

Një person ka qëlluar me armë duke terrorizuar gjithë qytetarët, për motive të cialt ende nuk bëhen me dije. Bëhet fjalë për shtetasin E.B 24-vjeç, banues në Shijak i cili tashmë është i arrestuar. 

Nga kontrolli i ushtruar në oborrin e banesës u gjetën disa gëzhoja, si dhe nga kontrolli në banesë iu gjetën e bllokuan 804 gramë lëndë narkotike e llojit Marijuanë, 1 dozë lëndë narkotike e llojit Kokainë dhe një thikë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Balla takim me zyrtarin gjerman, Christian Lange: Shqipëria hapa të rëndësishëm dhe të dukshëm në rrugën europiane
Vdes GRUAJA e PIRRO DHIMËS, humb betejën me sëmundjen (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.02442193031311
array(1) { ["section"]=> string(59) "i-riu-terrorizon-qytetin-me-arme-iu-gjet-dhe-kokaine-124369" }