I shoqi e surprizon për ditëlindje, gazetarja Anila Jole e gjuan me shpullë në studiot e televizionit (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:45 11-03-2016

Ia kanë marrë dorën surprizave punonjësit e News 24. Këtë herë në “kurth” ka rënë Anila Jole, kryeredaktorja  e News 24.

Jole ka sot ditën e lindjes dhe stafi i saj i ka përgatitur një surprizë duke i sjellë bashkëshortin Vangjel Nikolla në studiot e televizionit.

Aq shumë është emocionuar Anila Jole nga kjo surprizë sa i ka gjuajtur dy herë me shpullë Vangjelit të saj, duke harruar edhe kamerat që kanë filmuar gjithçka.

Stafi ynë i uron më të mirat koleges për ditën e lindjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021405935287476
array(1) { ["section"]=> string(112) "i-shoqi-e-surprizon-per-ditelindje-gazetarja-anila-jole-e-gjuan-me-shpulle-ne-studiot-e-televizionit-video-34828" }