I shpallur i riu më i mirë i vitit, Erindi Bejko bën "çmendurinë" (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:26 25-01-2016 I shpallur i riu më i mirë i vitit, Erindi Bejko bën

Erindi Bejko, i shpallur si i riu më i mirë i vitit 2015, ka surprizuar gjithkënd kur ka ngjitur majën e Nemërçkës në 2485 metra lartësi.

Bejko është një i ri i apasionuar pas sporteve e natyrës malore dhe ka një dëshirë të papërmbajtshme për të eksploruar gjithçka. Por jo vetëm kaq, në fund të sfidës së ngjitjes, në temperatura nën 0 gradë, ai është zhveshur në dëborë.

Një gje e tillë ka lënë pa mend shumë ndjekës e miq të tij, që ndonëse po kaq të rinj e vitalë sa Erindi nuk do guxonin kurrë të bënin të njëjtën çmenduri.

 

erindi.jpgerindiiii.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022498846054077
array(1) { ["section"]=> string(73) "i-shpallur-i-riu-me-i-mire-i-vitit-erindi-bejko-ben-cmendurine-foto-30900" }