I tha “Fu*ck off”, Donald Trump shpërthen ndaj Robert De Niros: Ke ngrënë shumë goditje në kokë

Publikuar tek: bota, më 23:20 12-06-2018 I tha “Fu*ck off”, Donald Trump shpërthen ndaj Robert De Niros: Ke ngrënë shumë goditje në kokë

Presidenti Amerikan Donald Trump i është përgjigjur ashpër aktorit të famshëm hollivudian Robert De Niro, pasi ky i fundit i tha “ik q*u” gjatë ceremonisë së çmimeve “Tony”.

Në një postim në Tëitter Donald Trump e quan De Niron një “individ me inteligjencë të ulët.

“Robert De Niro, një individ me koeficient të inteligjencës shumë të ulët, ka marrë shumë goditje në kokë nga boksierë të vërtetë në filma. E pashë natën e kaluar dhe vërtet besoj se është tapë i dehur. Unë mendoj se ai nuk e kupton se ekonomia është më e mira që ka qenë ndonjëherë dhe punësimi në nivelin më të lartë ndërsa shumë kompani janë duke u kthyer në vendin tonë”, shkruan Trump.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merr fund ankthi në Paris, policia arreston pengmarrësin
Takimi Trump-Jong Un, reagon Britania »
Article Logic
Execution time: 0.024007081985474
array(1) { ["section"]=> string(98) "i-tha-fu-ck-off-donald-trump-shperthen-ndaj-robert-de-niros-ke-ngrene-shume-goditje-ne-koke-124163" }