I thanë se kishte b*le, Ronela Hajati u përgjigjet ashpër fansave: I kam më të mëdhaja se...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:50 26-10-2018 I thanë se kishte b*le, Ronela Hajati u përgjigjet ashpër fansave: I kam më të mëdhaja se...

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur Ronela Hajati tërhoqi vëmendje me një foto të postuar në rrjetet sociale. Këngëtarja u shfaq teksa kishte veshur një palë kominoshe ngjyrë ulliri dhe në pjesën intime ishin krijuar rrudha.

Mirëpo, ky detaj nuk kaloi pa u vënë re nga fansat të cilët nisën menjëherë me komente, madje e cilësuan atë edhe tranvestit.

Nuk ka vonuar shumë dhe këngëtarja u është përgjigjur atyre ashpër me anë të një postimi në Instastory.

"Nga këtu ku jam shoh njerëz që kanë 100 punë, që ikën dita pa e kuptuar dhe prapë kanë gjithmonë kohë për të thënë një fjalë të mirë. E kuptoj gjithë dëshpërimin dhe kohën e lirë parazitare që kemi për të nxjerrë vetëm mllef, vrer, ofendime, zili dhe mbase s'kemi faj.

Dhe sa për b**e, unë realisht mund t'i kem më të mëdhaja se ca 'skutha' që mbyllin natën duke i shfryrë gjithë epshet e tyre të neveritura nëpër foto. U, më fal, edhe një gjë. Ishte thjesht një rrudhë se ka dhe nga ata që s'hanë pykë fare dhe e mendojnë vërtetë ore.

Dhe po e shkruaj shqip meqë kemi shumë kërkesa. Plus dhe të mos ju dëgjojë njeri tjetër. Ditë të mbarë. Tani besoj është momenti që po të njëjtët dërgojnë nga këto mesazhet e tipit "Të drejtë ke", "Po me ca merresh", "Bravo Ronel" domethënë.", ka përfunduar Ronela.

1.jpg

 

2.jpg

44.jpg

777.jpg

d046a03310985042434535a7f1938b45_L.jpg

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026553153991699
array(1) { ["section"]=> string(94) "i-thane-se-kishte-b-le-ronela-hajati-u-pergjigjet-ashper-fansave-i-kam-me-te-medhaja-se-139154" }