I vëllai shkon në burg, Fatmir Xhafaj thyen heshtjen e 3 ditore

Publikuar tek: aktualitet, më 16:39 16-05-2018 I vëllai shkon në burg, Fatmir Xhafaj thyen heshtjen e 3 ditore Fatmir Xhafaj

Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj i është dorëzuar autoriteteve italiane për të kryer dënimin me burg.

Sakaq, vetë Xhafaj ka vendosur të thyejë heshtjen dhe të mbajë një konferencë për mediat.

Zyra e shtypit në ministrinë e Brendshme bën me dije se sot në orën 18:30, ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj do të mbajë një konferencë për media në sallën e MB.

Kujtojmë se Rama në mbledhjen e grupit të PS mbështeti Xhafajn dhe tha se ai nuk ka asnjë përgjegjësi morale a ligjore për të vëllain i cili siç u shpreh kryeministri “shkoi me këmbët e veta në burg”.

Dalja e Xhafaj po pritet me shumë interes pasi është e para që pas publikimit të audio-përgjimit nga PD.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drogë në qelinë e të burgosurit , policia nis hetimet
Shake ditën tënde me Vodafone Albania »
Article Logic
Execution time: 0.018091917037964
array(1) { ["section"]=> string(69) "i-vellai-shkon-ne-burg-fatmir-xhafaj-thyen-heshtjen-e-3-ditore-120981" }