I vendosën eksploziv në makinë, zbardhet dëshmia e gruas: Po flija me djalin 5 vjeçar

Publikuar tek: aktualitet, më 16:30 16-04-2018 I vendosën eksploziv në makinë, zbardhet dëshmia e gruas: Po flija me djalin 5 vjeçar foto ilustruese

Një shpërthim me eksploziv ka tronditur në orët e para të mëngjesit të sotëm qytetin e Fierit, teksa është mësuar se i është vendosur një sasi lënde shpërthyese një makine në pronësinë e një gruaje.

Ngjarja ka ndodhur në lagjën ‘1 maji’, ndërsa mësuesja në shkollën ‘Zhani Ciko’ me iniciale E.A, ka dhënë deklaratën e saj në polici.

Sipas policisë, tritoli ka shpërthyer rreth orës 1:30, kur mësuesja po flinte gjumë me të birin 5 vjeçar në shtëpi. Kjo e fundit ka mohuar kategorikisht ndonjë konflikt të mundshëm që mund të dërgojë në kapjen e autorit.

Policia sakaq po vijon hetimet për zbulimin e plotë të ngjarjes.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E marrin në makinë dhe e dhunojnë keq të riun, në kërkim dy vëllezërit durrsakë (ARSYEJA)
Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, një i plagosur (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.016860008239746
array(1) { ["section"]=> string(90) "i-vendosen-eksploziv-ne-makine-zbardhet-deshima-e-gruas-po-flija-me-djalin-5-vjecar-117089" }