I vendosën eksploziv në makinë, zbardhet dëshmia e gruas: Po flija me djalin 5 vjeçar

Publikuar tek: aktualitet, më 15:30 16-04-2018 I vendosën eksploziv në makinë, zbardhet dëshmia e gruas: Po flija me djalin 5 vjeçar foto ilustruese

Një shpërthim me eksploziv ka tronditur në orët e para të mëngjesit të sotëm qytetin e Fierit, teksa është mësuar se i është vendosur një sasi lënde shpërthyese një makine në pronësinë e një gruaje.

Ngjarja ka ndodhur në lagjën ‘1 maji’, ndërsa mësuesja në shkollën ‘Zhani Ciko’ me iniciale E.A, ka dhënë deklaratën e saj në polici.

Sipas policisë, tritoli ka shpërthyer rreth orës 1:30, kur mësuesja po flinte gjumë me të birin 5 vjeçar në shtëpi. Kjo e fundit ka mohuar kategorikisht ndonjë konflikt të mundshëm që mund të dërgojë në kapjen e autorit.

Policia sakaq po vijon hetimet për zbulimin e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E marrin në makinë dhe e dhunojnë keq të riun, në kërkim dy vëllezërit durrsakë (ARSYEJA)
Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, një i plagosur (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.027588844299316
array(1) { ["section"]=> string(90) "i-vendosen-eksploziv-ne-makine-zbardhet-deshmia-e-gruas-po-flija-me-djalin-5-vjecar-117089" }