I vetëdijshëm që do publikohet, Cekja i Beratit e pranon tradhtinë: Kam patur dashnore

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:35 08-02-2016 I vetëdijshëm që do publikohet, Cekja i Beratit e pranon tradhtinë: Kam patur dashnore

I vetëdijshëm që një gjë e tillë nuk ka për t’u shpëtuar gazetarëve, aktori i njohur i humorit, Sejfulla Myftari, i njohur ndryshe si Cekja i Beratit ka pranuar se e ka tradhtuar bashkëshorten e tij gjatë martesës 40 vjeçare.

Në një intervistë për revistën “Story” ai ka thënë:  “E di që do botohet kjo që po deklaroj por po, kam pasur femra jashtë martese”. Aktori është i martuar me zonjën Drita dhe është baba i tre fëmijëve dhe tre herë gjysh. Më herët, Cekja ka thënë se personi që do zgjidhte në krah duhet të ishte i duruar dhe mesa duket, zonja Drita ka duruar shumë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035408973693848
array(1) { ["section"]=> string(90) "i-vetedijshem-qe-do-publikohet-cekja-i-beratit-e-pranon-tradhtine-kam-patur-dashnore-32043" }