“ I vetëm në pritje të Vuçiç”, Rama pa kryeministrin serb në foton e ditës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:51 27-05-2015 “ I vetëm në pritje të Vuçiç”, Rama pa kryeministrin serb në foton e ditës

“Photo of the day” ose në shqip : Foto e ditës, që kryeministri Rama ka zgjedhur sot nuk është ajo me kryeministrin serb, sikundër edhe mund të pritej por një  foto vetëm të tijën.

Kryeministri Rama  me duart e mbledhura, i kthyer në gjysmë profil dhe me këmbët vendosur në tapetin e kuq pret qetësisht të vijë homologu i tij serb, Aleksandër Vuçiç. Fotoja duket se ka korrur shumë sukses në profilin e kryeministrit dhe komentuesit e kanë uruar për deklaratat e tij për Kosovën, shqiptarët e Preshevës  dhe Greqisë gjatë konferencës së përbashkët me Vuçiç.

Ndoshta ndjekësve të Ramës i ka pëlqyer edhe fakti që kryeministri nuk kishte bërë pjesë të fotos së ditës ehde homologun e tij. 

Komentet, menjëherë pas publikimit të fotos së ditës nga kryeministri Rama

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023097038269043
array(1) { ["section"]=> string(76) "i-vetem-ne-pritje-te-vucic-rama-pa-kryeministrin-serb-ne-foton-e-dites-12098" }