I vjedhin shtëpinë, Xheni i Big Brother e revoltuar: Vdekshin...(FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:19 06-12-2018 I vjedhin shtëpinë, Xheni i Big Brother e revoltuar: Vdekshin...(FOTO)

Ish banorjna e Big Brother Xheni Mhillaj ka rënë pre e grabitësve. Ajo ka zbuluar përmes një psotimi në Instagram se i kanë vjedhur shtëpinë.

“Një njeri normal çohet në mëngjes dhe ik në punë për të fituar para. Pastaj janë ata që ju mjafton të hynë në shtëpinë tënde (ashtu si më ndodhi mua sot), ose të të tjerëve për të marrë lekët që t’i i ke fituar me djersë. Vdekshin Ishallah”,- shkruan ish-banorja.

Pas largimit nga Shqipëria, Xheni po jeton me familjen e saj në Itali.

gh_1544031708-2338396.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Desada Metaj ironizon keq Jonida Shehun: Katunare me komplekse që s'del dot nga lëkura e provincës
Arilena Ara në jurinë e 'The Voice Kids', Olti Curri ka dy fjalë për t'i thënë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.052979946136475
array(1) { ["section"]=> string(71) "i-vjedhin-shtepine-xheni-i-big-brother-e-revoltuar-vdekshin-foto-144101" }