Idiotësia nuk ka fund, kompania përfiton nga dhuna e drejtoreshës për të krijuar reklamën. Shpërthen rrjeti

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:04 21-06-2016 Idiotësia nuk ka fund, kompania përfiton nga dhuna e drejtoreshës për të krijuar reklamën. Shpërthen rrjeti

Idiotësia me të vërtetë që nuk ka fund. Kjo kompani që ju shikoni në foto përfiton nga dhuna e drejtoreshës së kopshtit ‘’Diren’’ Anjeza Shabani ndaj fëmijës 3 vjeç për të bërë këtë reklamë.

‘’Mos rrih fëmijën, por DREAM LITE që të mos ketë frikë nga edukatorja’’, shkruhet në reklamë.

Ky promocion ka bërë që të shpërthejnë negativisht komentuesit në rrjetet sociale. ''Idiotësia nuk ka fund'', shkruajnë komentuesit. Nuk dihet sa efektive do jetë kjo mënyrë promocioni por specialistët e marketingut gjithmonë e thonë se nuk ka reklamë të keqe.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ilir Shaqiri diçka po kurdis, takohet me Inva Mulën (FOTO)
Kuqezinj, kthehuni krenarë në Atdhe dhe mos harroni: Për 2 muaj keni ndeshjen e parë për Botërorin Rusi 2018 »
Article Logic
Execution time: 0.018574953079224
array(1) { ["section"]=> string(111) "idiotesia-nuk-ka-fund-kompania-perfiton-nga-dhuna-e-drejtoreshes-per-te-krijuar-reklamen-shperthen-rrjeti-44195" }