Igli Tare i vendos çmimin portierit të kombëtares, ja sa duhet të shpenzojnë klubet italiane

Publikuar tek: sport, më 21:47 02-11-2016 Igli Tare i vendos çmimin portierit të kombëtares, ja sa duhet të shpenzojnë klubet italiane

Dueli me Frederico Marchettin e detyroi gardianin e portës së Shqipërisë që të largohej nga Lazio për të marrë besimin e një tjetër kuadrati. Pikërisht pas 12 javësh kampionat në Serie A, Etrit Berisha është një ndër lojtarët më të mirë të Atalanta-s.

Ai është në pronësi të Lazio-s, por klubi roman po mendon që ta blejë atë. Drejtori sportiv i Lazio-s, Igli Tare, ka përcaktuar së fundmi dhe çmimin e portierit. Në rast se Atalanta dëshiron që ta ketë pjesë të planeve edhe në të ardhmen, shifra për të është 3.5 milionë euro.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një “Lamborghini” i 71-it shitet 1,1 milionë euro!
Mbyllen ndeshjen e Champions League, zhgënjejnë dy skuadra të mëdha »
Article Logic
Execution time: 0.023483037948608
array(1) { ["section"]=> string(97) "igli-tare-i-vendos-cmimin-portierit-te-kombetares-ja-sa-duhet-te-shpenzojne-klubet-italiane-58239" }