Ikin dritat në “Selman Stermasi”, por tifozët dhurojnë spektakël (Foto)

Publikuar tek: sport, më 19:24 01-12-2016 Ikin dritat në “Selman Stermasi”, por tifozët dhurojnë spektakël (Foto)

Është zhytur në terr fusha e blertë e stadiumit “Selman Stermasi” ku po luhet derbi kryeqytetas mes Tiranës dhe Partizanit.

Energjia elektrike është shpëkutur rreth minutës së 64’ të ndeshjes, ndërsa mijëra tifozë kanë ndezur “flashin” e telefonave duke dhuruar spektakël të vërtetë.

Ssdfs4tsghsdfhshot_1.jpg

fs4ghthdhdfhnshot_1.jpg

 

Sck9k9k9k9k9eenshot_1.jpg

Scadwtdfgggggnshot_1.jpg

sdq3tradfgnshot_1.jpg

asf3ftsdgff.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pak orë para supersfidës, vëllai i kryeministrit Rama në "ethe" para derbit (FOTOT)
Merret vendimi, çfarë do ndodhë me derbin Tirana-Partizani »
Article Logic
Execution time: 0.033913850784302
array(1) { ["section"]=> string(72) "ikin-dritat-ne-selman-stermasi-por-tifozet-dhurojne-spektakel-foto-61289" }