Ikja e bujshme nga TV Klan, Ardit Gjebrea festë në Drimadhes, thumbon Fevziun: Gjenerali e bën edhe me të rinj televizionin (PRAPASKENAT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:12 07-06-2018 Ikja e bujshme nga TV Klan, Ardit Gjebrea festë në Drimadhes, thumbon Fevziun: Gjenerali e bën edhe me të rinj televizionin (PRAPASKENAT)

Ditë e veçantë për moderatorin e njohur shqiptar, Ardit Gjebrea.  Ai feston ditëlindjen dhe mbush plot 55 vjeç.

Newsbomb.al mëson se moderatori ka festuar ditëlindjen e tij të 55-të në Drimadhës. Në videot e mëposhtme shihet se si Arditi ka performuar përpara miqve duke iu dhuruar atyre muzikë.

Ndërsa e bukur është edhe performanca e vajzës së moderatorit Ana. Ajo shihet teksa kërcen me plot energji.

Të ftuar specialë në festën e Gjerbreas mësohet se kanë qenë Aleksandër Frangaj me bashkëshorten Alba Frangaj. Teksa ishin të pranishëm pronarët e Tv Klan, Arditi nuk ka lënë pa thumbuar edhe lëvizjen e bujshme të Blendi Fevziut drejt Top Channel që po përflitet kohët e fundit. “Gjenerali e bën edhe me të rinj televizionin”, është shprehur Gjebrea. Ndërsa është zbuluar se Frangaj do të bëjë investime në skenografinë e Tv Klan.

Sakaq, i pyetur nga gazetarja Alma Çupi se përse nuk bën recital Arditi është shprehur se nuk e lë ‘Të dielën Shqiptare”.

Për më tepër ndiqni videot e mëposhtme!

34712631_10216006444904222_8449657545613639680_n.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ardit Gjebrea feston ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Jonit (FOTO)
Njihuni me vajzën e Elsa Lilës, e bukur si mamaja e saj (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0045809745788574
array(1) { ["section"]=> string(139) "ikja-e-bujshme-nga-tv-klan-ardit-gjebrea-feste-ne-drimadhes-thumbon-fevziun-gjenerali-e-ben-edhe-me-te-rinj-televizionin-prapaskenat-123559" }