IKMT prish ndërtesat te Parku i Madh në Tiranë (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:25 21-09-2018 IKMT prish ndërtesat te Parku i Madh në Tiranë (FOTOT) Foto nga aksioni

Policia Bashkiake në mbështetje të Inspektoriatit të Mbrojtjes së Territorit, ka nisur për prishjen e ndërtimeve të paligjshme në Parkun e Madh të Liqenit të Tiranës.

 

Këto janë disa foto nga aksioni dhe siç duket, efektivët nuk kanë hasur në rezistencë nga banorët.

Puna për prishjen e të gjitha ndërtimeve pa leje në këtë zonë, po vijon normalisht.

 

42204367_1193835460799564_6799320257660977152_n.jpg42254158_1193832937466483_1475975540019036160_n.jpg

42271538_1193832994133144_6118171940965318656_n.jpg

42200206_1193833030799807_1597612720398532608_n.jpg

42217586_1193833040799806_901412682224107520_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nis për të tretin vit radhazi fushata e mbjelljes së 100 mijë pemëve të reja në Tiranë
KAOS te Krimet e Rënda, zbarkojnë kreu i SHISH dhe drejtori i Policisë së Shtetit »
Article Logic
Execution time: 0.027608871459961
array(1) { ["section"]=> string(59) "ikmt-prish-ndertesat-te-parku-i-madh-ne-tirane-fotot-135127" }