Ikona e baletit, Enada Vaso feston ditëlindjen dhe e thotë me krenari moshën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:59 21-06-2016 Ikona e baletit, Enada Vaso feston ditëlindjen dhe e thotë me krenari moshën

Ikona e baletit shqiptar Eneda Vaso sot feston ditën e saj të lindjes. Balerina mbush sot 40 vjeç dhe këtë e thotë me krenari ndërsa falenderon zotin për gjithçka i ka falur.

“Ditëlindja ime! Faleminderit zot për gjithçka më ke falur në këto 40 vite jetë”, shkruan Enada që është në formë të shkëlqyer fizike dhe nuk i tregon kurrsesi vitet në lëkurë.

Balerina prej vitesh është e martuar me Gerd Vason dhe të dy janë prindër të një djali të mrekullueshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.25215792655945
array(1) { ["section"]=> string(81) "ikona-e-baletit-enada-vaso-feston-ditelindjen-dhe-e-thote-me-krenari-moshen-44136" }