Ilda Bejleri i thotë të gjitha, zbulon detajet për të dashurin dhe marrëdhëniet me Panuccin: I rreptë me mua

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:14 01-12-2017 Ilda Bejleri i thotë të gjitha, zbulon detajet për të dashurin dhe marrëdhëniet me Panuccin: I rreptë me mua

Gazetarja e Supersport ka qenë e ftuar mëngjesin e sotëm në "Wake Up" ku ka zbuluar disa detaje rreth jetës së saj private dhe marrëdhenien që ka me trajnerin e ri të Kombëtares, Christian Panuçin.

E pyetur se si i ka marrëdhëniet me trajnerin italian, Ilda është shprehur: "Është i rreptë jo vetëm me mua. Në takimin e parë me të, nuk lejoheshin fotot", por si duket bukuroshja e Supersport ja ka dalë t'i mbushë mëndjen trajnerit të bëjnë një foto së bashku.

Ilda Bejleri ka zbuluar dhe disa detaje lidhur me karakteristikat që duhet të ketë partneri i saj. "I dashuri nuk duhet të jetë patjetër futbollist. ka gjëra më të rëndësishme se sa profesioni", është shprehur Bejleri në "Wake Up"

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarm përmbytjesh, modelja del me robdeshamper, me shalë dhe gjoks jashtë të rregullojë situatën
Askush s’e dinte, por ish-banorja e Big Brother qenka martuar në fshehtësi »
Article Logic
Execution time: 0.018085956573486
array(1) { ["section"]=> string(113) "ilda-bejleri-i-thote-te-gjitha-zbulon-detajet-per-te-dashurin-dhe-marredheniet-me-panuccin-i-rrepte-me-mua-101483" }