Ilda Bejleri ironizon Hygerta Sakon dhe Enkeleida Zeikon: Janë model i vjetër

Publikuar tek: barometri, më 08:52 08-02-2017 Ilda Bejleri ironizon Hygerta Sakon dhe Enkeleida Zeikon: Janë model i vjetër

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023959159851074
array(1) { ["section"]=> string(82) "ilda-bejleri-ironizon-hygerta-sakon-dhe-enkeleida-zeikon-jane-model-i-vjeter-68051" }