Ilda Bejleri nuk përmbahet, i ‘nxjerr në shesh’ që në ditët e para të janarit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:19 02-01-2017 Ilda Bejleri nuk përmbahet, i ‘nxjerr në shesh’ që në ditët e para të janarit (Foto)

Ilda Bejleri e ka nisur këtë vit të ri me një tjetër foto provokuese.

Moderatorja e njohur ka publikuar një foto me një fustan të gjatë që i ekspozon dekoltenë dhe është i çarë thuajse deri në bel, ku Bejleri ekspozon kofshët.

Fotoja e saj sexy ka ngrohur jo pak fansat e saj në këto ditë të para të 2017-ës.

“Dhe ajo kthehet e ftohtë si akull” shkruan Bejlerei bashkangjitur fotos.

ilda_bejleri44.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034408807754517
array(1) { ["section"]=> string(85) "ilda-bejleri-nuk-permbahet-i-nxjerr-ne-shesh-qe-ne-ditet-e-para-te-janarit-foto-64399" }