Ilda Bejleri nuk përmbahet para De Biasit: Të të përqafoj pak (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 08:25 12-06-2017 Ilda Bejleri nuk përmbahet para De Biasit: Të të përqafoj pak (VIDEO)

Gazetarja e Supersport-it, Ilda Bejleri, nuk e ka përmbajtur dot veten pas gëzimit të madh që ka përshkuar jo vetëm atë, por të gjithë shqiptarët.

Pas fitores së Shqipërisë me rezultatin 0-3 në Izrael, në fund të intervistës me trajnerin Gianni de Biasi, ajo i është drejtuar duke i thënë: “A të të përqafoj pak? Je në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. 

I lumtur pas fitores, trajneri italian nuk e ka refuzuar kërkesën e gazetares.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpartalloi Izraelin dhe i çuditi të gjithë me gjestin e tij në fushë, zbulohet "misteri” i shenjës që bëri Armando Sadiku pas golit
Kombëtarja e “Shpresave” ndalet në barazim "të bardhë" 0-0 »
Article Logic
Execution time: 0.017653942108154
array(1) { ["section"]=> string(72) "ilda-bejleri-nuk-permbahet-para-de-biasit-te-te-perqafoj-pak-video-82131" }