Ilir Kulla publikon foto me Ilir Metën dhe Rufi Osmanin, zbulon sekretin e miqësisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:23 13-06-2017 Ilir Kulla publikon foto me Ilir Metën dhe Rufi Osmanin, zbulon sekretin e miqësisë

Analisti Ilir Kulla poston një foto me Presidentin e ri Ilir Meta dhe kryetarin e komunës së Gostivarit Rufi Osmani.

Kulla teksa poston këtë foto së bashku me dy miqtë e vjetër shkruan se “miqtë janë si vera sa më të vjetër aq më të mirë janë”.

POSTIMI:

Librazhd 13 Qershor. Me legjenden e Flamurit e Shqiptareve dhe te Gostivarit te 97' mikun e vjeter Rufi Osmani dhe Ilir Meta, miqte jane si vera sa me te vjeter te jene aq me te mire janel.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024147033691406
array(1) { ["section"]=> string(88) "ilir-kulla-publikon-foto-me-ilir-meten-dhe-rufi-osmanin-zbulon-sekretin-e-miqesise-82340" }