Ilir Meta dhe e vogla e tij të pandarë, Presidenti jep një urim këtë të hënë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:23 15-01-2018 Ilir Meta dhe e vogla e tij të pandarë, Presidenti jep një urim këtë të hënë

Presidenti Ilir Meta dhe vajza e tij e vogël, Era, janë tashmë dy të pandarë.

Iliri dhe Era shfaqen kudo në krah të njëri-tjetrit aq sa vogëlushja është cilësuar si zonja e parë.

“Të dashur miq, uroj një javë të mbarë për të gjithë”, uron Presidenti ndërsa ndan këtë foto me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.35320210456848
array(1) { ["section"]=> string(82) "ilir-meta-dhe-e-vogla-e-tij-te-pandare-presidenti-jep-nje-urim-kete-te-hene-106591" }