Ilir Meta dhe Edmond Panariti nën një portokalle

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:02 24-01-2015 Ilir Meta dhe Edmond Panariti nën një portokalle Ilir Meta dhe Edmond Panariti

Ilir Meta këtë të shtunë ka zgjedhur të bëjë një foto duke mbajtur një portokall në dorë me ministrin e Bujqësisë Edmond Panariti.

Të dy duken shumë të qeshur në sfondin e një parcele pjellore agrumesh.

Urojmë që pas kësaj, pjelloriteti në tokat tona të jetë edhe më i vrullshëm nga ç’duket në foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027117013931274
array(1) { ["section"]=> string(53) "ilir-meta-dhe-edmond-panariti-nen-nje-portokalle-1342" }