Ilir Meta i mbledh të gjithë, mbrëmje e veçantë në Jalë. Ushqime, veshje dhe miq specialë… (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:25 27-08-2016 Ilir Meta i mbledh të gjithë, mbrëmje e veçantë në Jalë. Ushqime, veshje dhe miq specialë… (Foto)

Mbrëmja e djeshme ka qenë nata e fundit e kampit veror të të rinjëve të LRI-së dhe ndryshe nga çdo herë tjetër ata kanë organizuar një mbrëmje tradicionale shqiptare që në veshje edhe në ushqime.

Dhe ska se si të mungonin të ftuarit specialë…

Ndër të ftuarit ka qenë ish presidentin e vendit, Rexhep Mejdani, kreun e bashkisë së Tiranës, Erion Velinë së bashku me bashkëshorten por edhe kryetarin e partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj i shoqëruar nga bashkëshortja e tij.

Në fotot e publikuara nga ‘Gazeta Express’ Ilir Meta duket së i ka bërë bashkë të gjithë dhe nga fotot ku të gjithë duken të buzëqeshur situata duket mjaft familjare.

Mikpritësit e mbrëmjes kanë qenë Kuvendit, Ilir Meta, me bashkëshorten, Monika Kryemadhi të cilët kanë ofruar momente të veçanta në mbyllje të kampit veror të LRI-së.

ekspres2.jpgekspres1.jpgekspres3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02178692817688
array(1) { ["section"]=> string(97) "ilir-meta-i-mbledh-te-gjithe-mbremje-e-vecante-ne-jale-ushqime-veshje-dhe-miq-speciale-foto-51025" }