Ilir Meta ka ditëlindjen, e uron zëdhënësi: Faleminderit që jeni lider i vërtetë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:49 24-03-2015 Ilir Meta ka ditëlindjen, e uron zëdhënësi: Faleminderit që jeni lider i vërtetë Ilir Meta dhe Emiljano Aleksi

Ilir Meta sot ka ditëlindjen dhe zëdhënësi i tij Emiljano Aleksi e ka uruar që në mëngjes me një mesazh në ‘’Facebook’’ ku shkruan se e falenderon që është një udhërrëfyes dhe lider i vërtetë.

“Jeta vlen atëherë kur jetohet për diçka që do ta mbijetojë vet jetën. Prandaj një jetë e jetuar mirë, është gjithmonë një jetë e gjatë. Gëzuar ditëlindjen i nderuari Kryetar. Ju faleminderit që jeni udhërrëfyes dhe lider i vërtetë në realizimin e synimeve tona të përbashkëta për të sjellur ndryshime pozitive në mesin e popullit shqiptar, veçanërisht për gjeneratën e re. #‎Urime_Ilir_Meta”, shkruan zëdhënësi Emiljano Aleksi në ‘’Facebook’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017203092575073
array(1) { ["section"]=> string(83) "ilir-meta-ka-ditelindjen-e-uron-zedhenesi-faleminderit-qe-jeni-lider-i-vertete-6779" }