Ilir Meta mesazh të personalizuar simpatizantëve në celular: Votoni Erion Veliajn

Publikuar tek: politike, më 13:30 21-06-2015 Ilir Meta mesazh të personalizuar simpatizantëve në celular: Votoni Erion Veliajn Mesazhi i Metës

Kreu i LSI-së Ilir Meta u ka dërguar një mesazh të personalizuar simpatizantëve të tij duke i ftuar të votojnë për kandidatin Veliaj e ndërsa shton se votën për parti duhet t’ja japin LSI-së, pra numrit 47.

“Ju falenderoj të gjithëve për punën e jashtëzakonshme. Tani është koha të përveshim mëngët për të përmbushur premtimin tonë për më shumë shërbim dhe punësim.

Prandaj ju ftoj të votoni Erion Veliaj, ju ftoj të votoni LSI , numrin 47”, shkruan Meta në mesazhin e tij për simpatizantët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PD: Merrni pjesë në votime, sot është dita e sovranit
Kandidatët e pavarur Guri dhe Tafaj bëhen bashkë ditën e zgjedhjeve, denoncojnë Ora News në News 24 »
Article Logic
Execution time: 0.018274068832397
array(1) { ["section"]=> string(86) "ilir-meta-mesazh-te-personalizuar-simpatizanteve-ne-celular-votoni-erion-veliajn-14219" }