Ilir Meta nesër i ftuar në një nga emisionet më të ndjekur të mëngjesit

Publikuar tek: politike, më 20:36 24-01-2016 Ilir Meta nesër i ftuar në një nga emisionet më të ndjekur të mëngjesit

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta, duket se ka pranuar të jetë prezent në një prej emisioneve më të ndjekur të orëve të para të ditës.

Bëhet fjalë për emisionin “Koha për tu zgjuar” të gazetarit Bashkim Hoxha në “News24”.Lajmin e ka dhënë këshillëtari i Metës, Emiljano Aleksi: “Kryetari i Kuvendit z. META nesër ora 07:00 do jetë live tek Bashkim Hoxha në ‪#‎Neës_24”, njofton Aleksi.

Emisioni i gazetarit Bashkim Hoxha ka disa rubrika si leximi i gazetave dhe telefonatat me publikun ndërsa shpesh herë ftohen politikanë dhe persona të ndryshëm publik për të diskutuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Majko: Arbën Xhaferi, rilindasi i fundit i popullit tim
Meta: Reforma në Drejtësi jo për kartë elektorale. Flet për ishullin me gjarprinj, propozon dhe ndryshime për zgjedhjet »
Article Logic
Execution time: 0.020878076553345
array(1) { ["section"]=> string(77) "ilir-meta-neser-i-ftuar-ne-nje-nga-emisionet-me-te-ndjekur-te-mengjesit-30836" }