Ilir Meta përshëndet nga Marseja, shikoni kë ka takuar sot

Publikuar tek: politike, më 11:34 07-12-2017 Ilir Meta përshëndet nga Marseja, shikoni kë ka takuar sot

Presidenti Ilir Meta ka udhëtuar sot drejt Marsejes, Francë.

Meta është takuar me presidentin e rajonit të Provence-Alpes-Cotes d'Azur, Renaud Muselier, eurodeputet, i cili ka folur për bashkëpunimin e gjithanshëm të Shqipërisë me këtë rajon, nga më të bukurit dhe më të begatët e Francës e të Mesdheut.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Propozimi i Ramës për kryeprokurorin, reagon Basha, ja si i përgjigjet ftesës për dialog
Hidhet shorti për anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, këta janë emrat e përzgjedhur »
Article Logic
Execution time: 0.015938997268677
array(1) { ["section"]=> string(64) "ilir-meta-pershendet-nga-marseja-shikoni-ke-ka-takuar-sot-102269" }