Ilir Meta uron PS për ditëlindje, ja mesazhi në këtë 27 vjetor

Publikuar tek: politike, më 11:57 12-06-2018 Ilir Meta uron PS për ditëlindje, ja mesazhi në këtë 27 vjetor Ilir Meta

Në ditëlindjen e 27 të Partisë Socialiste, nuk kishte si të mungonte edhe urimi i presidentit Ilir Meta, i cili është një ish-anëtar i PS.

“Në këtë përvjetor të themelimit të Partisë Socialiste, kësaj force politike shumë të rëndësishme, kam kënaqësinë t’i uroj lidershipit, anëtarëve dhe simpatizantëve të saj, suksese në përmbushjen e përgjegjësive qeverisëse në funksion të së ardhmes europiane të Shqipërisë”, shkruan Meta në postimin e tij.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kokëdhima zbulon ‘pazarin e rradhës’ së qeverisë: Vendi do të kthehet në një kamp masiv
Basha feston ditëlindjen në një ditë me PS, ja sa vjeç mbush »
Article Logic
Execution time: 0.023701906204224
array(1) { ["section"]=> string(68) "ilir-meta-uron-ps-per-ditelindje-ja-mesazhi-ne-kete-27-vjetor-124101" }