Iliri dhe Monika moment intim në Jalë, çifti i politikanëve të përqafuar nën çadër (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:30 27-08-2016 Iliri dhe Monika moment intim në Jalë, çifti i politikanëve të përqafuar nën çadër (Foto)

Janë një prej çifteve që tërheqin shumë vëmendje në politikë dhe sidomos kur shfaqen në krah të njëri-tjetrit.

Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi janë fotografuar të dy së bashku të përqafuar nën çadër në plazhin e Jalës. Ata po marrin pjesë në kampingun e Lëvizjes Rinore për Integrim që organizohet çdo vit në fshatin e Jalës.

Ilir dhe Monika janë prindër të tre fëmijëve, Borës, Erës dhe Besarit.

mona-meta.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027539968490601
array(1) { ["section"]=> string(92) "iliri-dhe-monika-moment-intim-ne-jale-cifti-i-politikaneve-te-perqafuar-nen-cader-foto-51037" }