Iluzioni optik, a po e mban në prehër Erion Veliaj të shoqen, Ajolën?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:06 16-06-2016 Iluzioni optik, a po e mban në prehër Erion Veliaj të shoqen, Ajolën?

Jemi mësuar me këto lajmet e iluzioneve optike, kryesisht me ngjarje jashtë vendit, kafshë, apo figura gjeometrike, por kësaj radhe diçka e tillë ka ndodhur në Shqipëri. Pikërisht me kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliajn.

Në këtë foto, me shumë gjasa disa do mendojnë se ai po e mban në prehër, gjatë ndeshjes te ‘’Fun Zonë’’ në sheshin ‘’Nënë Tereza’’, disa të tjerë do mendojnë që jo.

Ju në cilin grup bëni pjesë?!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush ka kopjuar kë? Ardit Gjebrea apo Eni Vasili?! Gjykojeni vetë... (FOTO flagrante)
Gazetari guxon dhe i bën Edi Ramës pyetjen që shumë nuk do kishin mundur »
Article Logic
Execution time: 0.015517950057983
array(1) { ["section"]=> string(72) "iluzioni-optik-a-po-e-mban-ne-preher-erion-veliaj-te-shoqen-ajolen-43697" }