Ilva Tare diçka po planifikon për përvjetorin, kolegia i komenton. Tare: Kinge je ti që del nëpër Website

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:47 13-01-2016 Ilva Tare diçka po planifikon për përvjetorin, kolegia i komenton. Tare: Kinge je ti që del nëpër Website Ilva Tare dhe Fiori Dardha

Ilva Tare, gazetarja shqiptare që drejton ‘’Tonight’’ në Ora News po planifikon për të organizuar diçka me rastin e 5 vjetorit të emisionit të saj.

“Diçka po bëhet gati për datën 28 Janar ora 18.00 te Tirana International’’, shkruan Tare.

Por menjëherë i komenton kolegia e saj nga Top Channel, Fiori Dardha duke i bërë një kompliment formuluar shkurt: “Shoqja ime kinge! ‘’.

Dhe Tare, e update-uar si gjithnjë i kujton shkrimin e Newsbomb.al për të.

“Kinge ishte shoqja ime që kishte dalë nëpër website sot:)) por bëhu gati për festën e 5 vjetorit se erdhi 28 Janari’’

 

LEXO EDHE: S'DO E NJIHNI DOT SE KUSH ESHTE KJO GAZETARE, SOT FIGURE; E RENDESISHME NE TOP CHANNEL

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027825117111206
array(1) { ["section"]=> string(108) "ilva-tare-dicka-po-planifikon-per-pervjetorin-kolegia-i-komenton-tare-kinge-je-ti-qe-del-neper-website-29918" }