Ilva Tare, Iris Luarasi, Fiori Dardha dhe Desada Metaj shfrenohen të premten. Jetë nate, kokteile dhe pak ‘’Bon Jov’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:30 05-03-2016 Ilva Tare, Iris Luarasi, Fiori Dardha dhe Desada Metaj shfrenohen të premten. Jetë nate, kokteile dhe pak ‘’Bon Jov’’

Gocat e ekranit krejtësisht të shfrenuara në qejfin e tyre. E premte, pas një javë të lodhshme pune, kanë menduar të mblidhen së bashku për të shijuar orët e mbrëmjes mes një shoqërie të mirë, kokteileve dhe sigurisht muzikës.

‘’Duke dëgjuar Bon Jovin’’, shkruan moderatorja e ‘’Fiks Fare’’, Fiori Dardha.

E sigurisht që bashkë me të janë Ilva Tare, Iris Luarasi, Desada Metaj, Ana Kekezi dhe Ornela Bego.

Dardha ka përfituar nga rasti për të bërë edhe një ‘’negociatë’’ me Taren.

“Me krushkën! ...se ndoshta nuk jua kam thënë: Abeli im do Melodinë e Ilva Tares’’, shkruan me humor Dardha, status që është pasuar nga urimi i sinqertë i këngëtarit Sidrit Bejleri.

ilvatarefioridardha2ok

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026401042938232
array(1) { ["section"]=> string(115) "ilva-tare-iris-luarasi-fiori-dardha-dhe-desada-metaj-shfrenohen-te-premten-jete-nate-kokteile-dhe-pak-bon-jov-34278" }