Ilva Tare kthehet pas në kohë, publikon foto me të motrën. Ja si dukeshin dikur…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:47 26-11-2016 Ilva Tare kthehet pas në kohë, publikon foto me të motrën. Ja si dukeshin dikur…

Gazetarja e njohur Ilva Tare duket se është zgjuar nostalgjike sot.

Që herët në mëngjes Tare ka publikuar një foto të disa viteve më parë ku shfaqet bashkë me motrën teksa ajo e përqafon.

“Përqafim motrash” shkruan gazetarja bashkangjitur fotos plot pozitivitet dhe buzëqeshje.

ilva.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Frangaj, Fevziu dhe Noizy nisen drejt Turqisë, ja kush i shoqëron
Ministria e Bujqësisë dha alarm për shpendët, zyrtari i saj ‘bekon’ kecin »
Article Logic
Execution time: 0.029551982879639
array(1) { ["section"]=> string(83) "ilva-tare-kthehet-pas-ne-kohe-publikon-foto-me-te-motren-ja-si-dukeshin-dikur-60740" }