Ilva Tare mbush 5 vjet me “Tonight” dhe lëshon një video-mesazh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:17 28-01-2016

Sot gazetarja Ilva tare mbush 5 vjet me “Tonight” në Ora News. E emocionuar dhe e befasuar për kohën që ka ecur kaq shpejt, Ilva Tare lëshon një video mesazh nga rrjetet sociale.

“Nuk e kisha menduar që do vinte kaq shpejt sic nuk e kisha menduar se kishin kaluar 5 vjet. Gjej sot mundësinë tju falenderoj të gjithëve për besnikërinë, për përkushtimin, për ndjekjen, për kritikat, për komentet...

Do të jemi edhe më aktivë online, do ta shihni , ju premtoj!” përmbyll Tare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017780065536499
array(1) { ["section"]=> string(67) "ilva-tare-mbush-5-vjet-me-tonight-dhe-leshon-nje-video-mesazh-31164" }