Ilva Tare s’ka ndërmend të ndalet, nga një tortë çdo muaj për Melodynë e saj. Shikoni surprizën e sotme (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:46 01-06-2016 Ilva Tare s’ka ndërmend të ndalet, nga një tortë çdo muaj për Melodynë e saj. Shikoni surprizën e sotme (FOTOT)

Ilva Tare s’ka ndërmend të ndalet, dhe surprizon me nga një tortë çdo muaj për vajzën e saj, Melody.

Sot, në këtë ditë feste për të gjithë fëmijët, vajza e saj ka mbushur 11 muaj dhe gazetarja i ka përgatitur një tortë me imazhin e një miusheje sipër.

Këto janë disa nga fotot e tortave që ka përgatitur moderatorja, edhe pse Melody nuk ka nisur t’i shijojë ende. Kushedi ç’tortë do t’i përgatisë për 1-vjetorin.

ilvataremelody.jpg

Torta-surprizë për 11-mujorin

 

TORTAT E TJERA SUPRIZE NGA MAMI ILVA

 torta4.jpgtorta3.jpgtorta2.jpg

torta1.jpg

 torta5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065720081329346
array(1) { ["section"]=> string(113) "ilva-tare-s-ka-ndermend-te-ndalet-nga-nje-torte-cdo-muaj-per-melodyne-e-saj-shikoni-surprizen-e-sotme-fotot-42136" }