Imitoi Melania Trump, Gigi Hadid kërkon falje publikisht

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:06 22-11-2016

Supermodelja, Gigi Hadid, ka kërkuar publikisht falje që imitoi gjatë mbrëmjes së 'American Music Awards' zonjën e parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melani Trump.

Imitimi i saj është cilësuar si racist pasi ajo përmendi theksin lindor të zonjës Trump për të cilin janë ndjerë të ofenduar mjaft të tjerë.

Hadid, ka shkruar në Twitter për t’i kërkuar falje njerëzve që janë ofenduar.

“I kërkoj falje çdo kujt që është ofenduar dhe uroj gjitha të mirat për shtetin tonë. Me shumë respekt, Gigi”, ka shkruar Hadid.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018261194229126
array(1) { ["section"]=> string(61) "imitoi-melania-trump-gigi-hadid-kerkon-falje-publikisht-60328" }