Inat i vjetër? Ermal Mamaqi uron për Vitin e Ri, Luana Vjollca e shan (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:43 05-01-2018 Inat i vjetër? Ermal Mamaqi uron për Vitin e Ri, Luana Vjollca e shan (FOTO)

Moderatori Ermal Mamaqi në llogarinë e tij në Instagram publikon shpesh foto humoristike. 

Për Vitin e Ri Mamaqi publikoi një foto me një gjel shumë të vogël ku shkruan, “Gëzuar. Plasi gjeli…Ku është ky vendi?”. Ky postim tërhoqi dhe vëmendjen e moderatores tjetër, “rivales” për audiencën e së shtunës mbrëma, Luana Vjollcës.

“Hahahahaha o idiottt”, - ka qënë komenti i Luanës, duke na lënë të kuptojmë se në marrëdhënien e tyre nuk ka ndryshuar asgje dhe mund të shkëmbejnë batuta me njëri tjetrin.

Screenshot_5_copy.jpg

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017279148101807
array(1) { ["section"]=> string(79) "inat-i-vjeter-ermal-mamaqi-uron-per-vitin-e-ri-luana-vjollca-e-shan-foto-105587" }