Inati i shoferit, rrihen keq me hunj e shkopa bejsbolli (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:23 26-01-2016 Inati i shoferit, rrihen keq me hunj e shkopa bejsbolli (VIDEO)

Një video e publikuar në Youtube tregon momentin kur dy burra goditen me njëri-tjetrin me shkopinj bejsbolli.

Ata duket se janë nervozuar për shkak të stresit nga qëndrimi për një kohë të gjatë në trafik dhe ngjarja është kapur nga kamera e një shoferi në një makine afër sherrit. Njëri nga dy burrat mban një shkop bejsbolli, ndërsa tjetri pasi ndalon makinën e tij, rrëmben edhe ai një shkop e të dy fillojnë të rrihen. Ngjarja ka ndodhur në Austin të Teksasit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21217393875122
array(1) { ["section"]=> string(66) "inati-i-shoferit-rrihen-keq-me-hunj-e-shkopa-bejsbolli-video-30984" }