Incident në Durrës, qytetari i afrohet Ramës: Të lutem shumë, kam që në mëngjes... (POR SHIKONI Ç’NDODH)

Publikuar tek: politike, më 11:19 13-06-2018 Incident në Durrës, qytetari i afrohet Ramës: Të lutem shumë, kam që në mëngjes... (POR SHIKONI Ç’NDODH) Edi Rama, kryeministër

Një burrë i moshuar ka dashur të takojë kryeministrin Edi Rama i cili ndodhet në Durrës në Panirin e Punës.

 Por e gjitha ka rezultuar "një mision i pamundur” dhe i moshuari Avdyl Sula është përzënë me forcë nga garda shoqëruese.

 “Zoti Edi Rama, të lutem shumë. Dua ta takoj. Kërkoj një ndihmë. Kam që në mëngjes”, thotë i moshuari, por është larguar nga një efektiv policie.

 “Edhe Enveri të takonte, Edi s’takon njeri”, dëgjohet një tjetër qytetar të thotë pas këtij incidenti.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mazhoranca bojkoton komisionin për Teatrin, reagon LSI: Vula e turpit të kësaj qeverie
Kundërshtuan Velierën, Rama u jep mesazhin: Do vini me gjyslykë e kapele si diversantë për ta vizituar »
Article Logic
Execution time: 0.02326488494873
array(1) { ["section"]=> string(103) "incident-ne-durres-qytetari-i-afrohet-rames-te-lutem-shume-kam-qe-ne-mengjes-por-shikoni-c-ndodh-124218" }