Incident në takimin e Halim Kosovës, përplasen simpatizantët e PD dhe PS

Publikuar tek: politike, më 17:01 17-06-2015 Incident në takimin e Halim Kosovës, përplasen simpatizantët e PD dhe PS Foto ilustruese

Një incident elektoral ka ndodhur para pak minutash në zonën e Kombinatit gjatë takimit të kandidatit të Partisë Demokratike, Halim Kosova.

Në incident janë përfshirë simpatizantët e Partisë Demokratike dhe ata të Partisë Socialiste duke përplasur verbalisht me njëri-tjetrin. Ngjarja ka rrezikuar të degjenerojë në përleshje fizike por ka qenë policia ajo që ka ndërhyrë menjëherë për të qetësuar simpatizantët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagon Dako pas akuzës së kandidates rivale: Grida Duma gënjen sërish, erdhi me vonesë në takim
Gjinushi i ashpër me Ramën: “Mosndëshkimi i 21 Janarit e Gërdecit, çështje implikimi e kurajoje” »
Article Logic
Execution time: 0.0295090675354
array(1) { ["section"]=> string(77) "incident-ne-takimin-e-halim-kosoves-perplasen-simpatizantet-e-pd-dhe-ps-13851" }