Incident pas ndeshjes Tërbuni-Partizani, tifozët dëmtojnë stadiumin e Pukës

Publikuar tek: sport, më 15:14 26-09-2015 Incident pas ndeshjes Tërbuni-Partizani, tifozët dëmtojnë stadiumin e Pukës

Megjithëse skuadra e tyre ka fituar me rezultatin 1-2, tifozët e Partizanit janë përfshirë në një incident me policinë në stadiumin e Pukës.

Tifozët kryqytetas kanë dëmtuar stadiumin e skuadrës së Tërbunit, duke thyer disa stola, ndërsa janë përplasur edhe me policinë. Shkak sipas tyre është bërë grisja e një baneri nga dy policë.

Ndeshja mes Tërbunit dhe Partizanit përfundoi në favor të miqve me rezultatin 1-2.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dëmtohet Messi, dyshohet për këputje ligamenti
Zyrtare/ FIFA konfirmon datat për “Katar 2022”, Botërori luhet në dimër »
Article Logic
Execution time: 0.0206298828125
array(1) { ["section"]=> string(80) "incident-pas-ndeshjes-terbuni-partizani-tifozet-demtojne-stadiumin-e-pukes-21714" }