‘Incidenti’ në komision me Ramën që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:49 29-12-2016 ‘Incidenti’ në komision me Ramën që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve

Ndonëse në përgjigje duket i relaksuar, nuk tregojnë të njëjtën gjë gjestikulacionet e kryeministrit Edi Rama që po dëshmon në Komisionin Hetimor për marrëveshjen me CEZ.

Shpesh herë kryeministri ka treguar nëpërmjet lëvizjeve se nuk ndihej rehat përballë pyetjeve të deputetëve demokratë, ndërsa ka rrëzuar në tokë edhe celularin e tij të shtrenjtë. Bëhet fjalë për një telefon “Iphone” që Ramës i ka rënë nga xhepi dhe më pas është ulur për ta marrë.

Veprime që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve në sallë.  

Lexo edhe: Rama dëshmon në Komisionin Hetimor të CEZ: Çekia bëri presion të madh, mund të na vendoste veton

Screenshot_5.jpg

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067169666290283
array(1) { ["section"]=> string(71) "incidenti-ne-komision-me-ramen-qe-terhoqi-vemendjen-e-te-gjitheve-64104" }