InfoMedia hap votimin për dyshen më të mirë televizive: Ja çiftet që zgjedh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:17 07-11-2016 InfoMedia hap votimin për dyshen më të mirë televizive: Ja çiftet që zgjedh

Info Media Albania ka hapur votimini për “Duon Më Të Mirë Televizive” . Të përzgjedhurit për votim në “AMA Awards 2016” janë këto çifte:

 -Eno Popi dhe Mira Kazhani

- Rudi Hizmo dhe Mateo Çela

 -Donald dhe Romeo Veshaj

- Kristi Zicishti dhe Erjon Zeqiraj

Po ju për kë preferoni? Kush dëshiron mund të japë edhe votën e tij në http://www.imalbania.com/imaawards2016/

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027992010116577
array(1) { ["section"]=> string(80) "infomedia-hap-votimin-per-dyshen-me-te-mire-televizive-ja-ciftet-qe-zgjedh-58687" }