Ingrid Gjoni superseksi, por rroftë ‘’Photoshopi’’…(FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:45 07-12-2015 Ingrid Gjoni superseksi, por rroftë ‘’Photoshopi’’…(FOTO) Ingrid Gjoni, brenda rrethit shtrembërimi i derës si efekt i ''Photoshop''

Superseksi, elegante dhe shumë lozonjare. Kjo është pamja e këngëtares Ingrid Gjoni këtë mëngjes, por diçka nuk shkon mirë.

Edhe Gjoni nuk ka arritur dot t’i bëjë ballë tundimit për të përdorur pak ‘’Photoshop’’ në trupin e saj.

Një ndërhyrje në bel, por që fatkeqësisht ka shtrembëruar edhe derën…Dhe tashmë programuesve iu del si detyrë të shpikin për VIP-at shqiptarë por edhe në botë edhe një program korrektues, të gabimeve pas ndërhyrjeve me ''Photoshop''.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019266128540039
array(1) { ["section"]=> string(56) "ingrid-gjoni-superseksi-por-rrofte-photoshopi-foto-27147" }