Injekton botoks në fytyrë, gruaja shpërfytyrohet dhe humb shikimin në njërin sy

Publikuar tek: bota, më 16:18 19-01-2017 Injekton botoks në fytyrë, gruaja shpërfytyrohet dhe humb shikimin në njërin sy

Një grua ka mbetur e shpërfytyruar dhe e verbër në njërin sy si pasojë e ndërhyrjeve të shumta estetike në fytyrë.

Gruaja me emrin Carol Bryan nga Florida, kishte injektuar aq shumë botoks në fytyrën e saj edhe në vende ku nuk duhet saqë për të parë i duhej që të mbante sytë me dorë.

Po ashtu edhe operacionet korrektuese që ka bërë i kanë përkeqësuar gjërat dhe e kanë sjellë atë në një pikë ku ka dashur të kryejë vetëvrasje.

Tani ajo po e ‘shfrytëzon’ fytyrën e saj për të vetëdijesuar të tjerët për efektet e dëmshme të procedurave korrektuese.

Ajo po ashtu nuk del më në publik pa e mbuluar fytyrën e saj apo pa syze.

Carol thotë se kishte filluar të praktikonte mbushjen me botox kur ishte 30-të vjeç, dhe kjo i ishte dukur mahnitëse sepse i kishte hequr disa vite nga fytyra. Por, ajo kishte vazhduar që të bënte ndërhyrje të tilla dhe kjo është pamja që ajo ka sot.

botox.jpgbotox2.jpgbotox3.jpgbotox4.jpgbotox5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16471886634827
array(1) { ["section"]=> string(84) "injekton-botoks-ne-fytyre-gruaja-shperfytyrohet-dhe-humb-shikimin-ne-njerin-sy-66027" }