Inspektori i Mjedisit i ‘qan hallin’ dhe quan qeverinë ‘bandë’ por biznesmeni i njohur e 'nxjerr zbuluar'

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:01 14-06-2018 Inspektori i Mjedisit i ‘qan hallin’ dhe quan qeverinë ‘bandë’ por biznesmeni i njohur e 'nxjerr zbuluar' Nikollaq Neranxi, biznesmen

Një inspektor Mjedisi i ka qarë qallin biznesmenit Nikollaq Neranxi duke i shkruar privatisht.

Inspektori, Artur Prifi përmes një sms-je në inbox, e ka përgëzuar Neranxin për një shkrim lidhur me ujërat e ndotur ndërsa i ka rrëfyer se e kanë hequr nga puna si inspektor por tashmë ka fituar sërish rikthimin në krye të detyrës “pranë bandave”.

Pra, bandë është cilësimi që i bën inspektori njerëzve me të cilët do punojë. Ndoshta ai ka menduar se e gjitha kjo do mbetej mes tij dhe Neranxit por ky i fundit e ka publikuar pa e menduar gjatë për miqtë e tij.

ner.png

arturprifti.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-ministri i Ramës, tashmë pa pushtet! Fotografohet nëpër Tiranë me sufllaqe
»
Article Logic
Execution time: 0.017138004302979
array(1) { ["section"]=> string(106) "inspektori-i-mjedisit-i-qan-hallin-dhe-quan-qeverine-bande-por-biznesmeni-i-njohur-e-nxjerr-zbuluar-124376" }