Instagram pëson ndryshime rrënjësore, ja si do të duket (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:11 01-05-2016 Instagram pëson ndryshime rrënjësore, ja si do të duket (Foto)

Rrjeti i famshëm social Instagram po teston një pamje të re grafike për aplikacionin e saj. Disa përdorues pasi e kanë përditësuar si zakonisht aplikacionin nga App Store, janë gjendur me një dizajn të ri më të pastër dhe mjaft minimal, një karakteristikë që kanë adoptuar shumë aplikacione kohët e fundit.

Bëhet fjalë për grafikë mjaft të këndshme, që nxjerr në pah ngjyrat e fotove tona. Ky version është lëshuar vetëm për disa përdorues, por nëse rezultati do të jetë pozitiv, është shumë e mundur që në javët e ardhshme të jetë e disponueshme për të gjithë. /iPhoneAlbania/

Instagram-redesign-iPhone-screenshot-Mashable-001.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023550987243652
array(1) { ["section"]=> string(65) "instagram-peson-ndryshime-rrenjesore-ja-si-do-te-duket-foto-39212" }