Instagram sjell dy risi tepër të dobishme për përdoruesit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:31 06-12-2016 Instagram sjell dy risi tepër të dobishme për përdoruesit

Rrjeti social i bazuar në fotografi, Instagram, vijon të sjellë ndryshime rrënjësore në strukturën e vetë, një ndër më të përfolurat edhe “Stories” e ngjashme me opsionin autentik të SnapChat.

Së shpejti pritet që Instagram të sjellë më shumë përmirësime në kontrollin e përdoruseve dy prej të cilave janë mundësia për të përjashtuar apo hequr ndjekës të veçantë nga profile private si dhe mundësia për të bllokuar komentet në një postim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbuloni arsyet përse mund t’ju jenë skuqur sytë
Vetëm një natë para Këngës Magjike, Ardit Gjebrea përplaset me këngëtarët. Reagon Tuna: E hëngërt dreqi »
Article Logic
Execution time: 0.019598960876465
array(1) { ["section"]=> string(63) "instagram-sjell-dy-risi-teper-te-dobishme-per-perdoruesit-61785" }